Przechowywanie żywności w firmach, szkołach i miejscach publicznych

Szafki śniadaniowe to element wyposażenia, który powinien znaleźć się w każdym zakładzie pracy oraz szkole. Znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie i daje gwarancje bezpiecznego przechowywania żywności. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które przygotowują swoje posiłki z wyprzedzeniem i chcą mieć pewność, że nie stracą one na swojej świeżości. Metalowe szafki śniadaniowe powinny być wykonane z solidnego materiału pokrytego farbą odporną na uszkodzenia i korozję.

Duży wybór tego rodzaju produktów znaleźć można w Lobbysklep. Firma w trosce o komfort użytkowania wyposażyła swój asortyment w następujące elementy:

  • Skrytki – zamontowane w równym rzędzie półki nie zajmują zbyt dużo miejsca, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w przypadku małych pomieszczeń. Dostosowane są zarówno do przechowywania jedzenia jak i drobnych rzeczy o cennej wartości – klucze, dokumenty.
  • Skośny daszek – dzięki, któremu bez problemu zachowa się czystość, gdyż jego położenie utrudnia osadzanie się kurzu
  • Wizytowniki – zamontowane na drzwiczkach. Jest to ułatwienie, gdyż istnieje możliwość przypisania skrytki do konkretnej osoby. W razie zmiany właściciela bez problemu można wymienić kartkę w wizytowniku
  • Zamki cylindryczne – gwarantujące bezpieczeństwo przedmiotom przechowywanym w skrytkach. Podczas zakupu otrzymuje się komplet dwóch kluczy. Istnieje także opcja wyposażenia w klucz uniwersalny, który pasuje do każdego elementu szafki.

Te wszystkie udogodnienia sprawiają, że korzystanie z metalowych szafek śniadaniowych jest łatwe i przyjemne. Klienci mogą dowolnie wykorzystywać produkty według własnego uznania. Dzięki uniwersalności i kompatybilności można swobodnie łączyć poszczególne produkty, wieszać je bądź stawiać. Problem z zachowaniem porządku i czystości w pomieszczeniu staje się przeszłością. Klienci mają do wyboru szeroką gamę kolorystyczną. Na specjalne życzenie odbiory istnieje szansa przygotowania indywidualnego projektu. W tym przypadku architekci dokonują pomiaru i tworzą wstępną, poglądową realizacje całkowicie za darmo. Lobbysklep stara się w pełni odpowiadać na oczekiwania i potrzeby odbiorców. Stale powiększa swój asortyment oraz udoskonala jego elementy. Dba o to, aby każdy bez względu na posiadane środki oraz upodobania mógł znaleźć coś idealnego dla siebie. Pracownicy zatrudnieni w firmie odznaczają się profesjonalizmem i fachową wiedzą, dzięki czemu mogą perfekcyjnie doradzać i pomagać. Dokonanie zakupu w sklepie to gwarancja sukcesu i pełnej satysfakcji.