Przegląd nowych, legalnych bukmacherów w 2018 roku

Rok 2018 przyniósł nam nieoczekiwany wysyp nowych legalnych bukmacherów na rynku polskim. Jakie to firmy, i co oferują nam na początek przygody z nimi? O tym poniżej !

  • PZBUK 

Właścicielem marki PZBUK jest firma Cherry Online Polska spółka z o.o. Bukmacher oferuje nam na start 5 zł bez konieczności wykonania depozytu, a także darmowy FreeBet na kwotę 30 zł. Firma nie posiada swoich punktów naziemnych, oferuje jedynie zakłady w Internecie. Jeśli chodzi o kursy, to wyglądają one zdecydowanie gorzej niż np. topowej pod tym względem Fortuny (oczywiście mówimy tylko o polskim rynku!).

  • TotalBet

Firma działająca na rynku bukmacherskim od 2018 roku, posiadająca zarówno punkty stacjonarne, jak i dająca możliwość obstawiania zakładów w Internecie. Właściciel tejże marki posiada w swoim portfolio gazetę SuperExpress, stacje radiowe Eska oraz Vox, a także dwie stacje telewizyjne: Polo Tv i Nowa Tv. Bonus oferowany w tej chwili przez TotalBet to 100% od depozytu, aż do kwoty 500 zł ! Drugi z bonusów to darmowy Freebet 25 zł, który musisz postawić z kursem wynoszącym minimum 2.00

Serwis Betun daje do dyspozycji pzbuk bonus oraz totolotek kod promocyjny na wielu bukmacherów. Sprawdź to!