Dystrybutory do wody – sposób na oszczędności w firmie

Woda źródłem życia! Banalne lecz bardzo prawdziwe stwierdzenie. Człowiek potrzebuje średnio 1,5 litra wody na dobę. Dzięki systematycznemu spożywaniu odpowiednich ilości wody, zapewniamy sobie zdrowie i doskonałe samopoczucie. Kilka szklanek źródlanej wody dziennie powinno stać się naszym dobrym zwyczajem. Doskonałym i ekonomicznym rozwiązaniem dostępu do zdrowej wody, jest dystrybutor do wody. Dostawcy zapewniają ciągłość dostaw, więc nie musimy się martwić o transport.

Pitna woda dla firm w aquasolution.pl

Zastosowanie dystrybutora wody w domu daje dostęp do naturalnej wody wszystkim członkom rodziny, w dowolnej chwili. Woda w małych butelkach jest droższa niż w butlach wymiennych. Również koszt transportu znacznie się obniża. Sam dystrybutor nie zajmuje wiele miejsca, nie wymaga też dostępu do prądu. Na wodzie z dystrybutora przyrządzimy również smaczniejszą kawę i herbatę. To nie tylko zdrowe, ale tańsze rozwiązanie.

Dystrybutory oczywiście mają również zastosowanie w biurze, urzędzie czy innym miejscu pracy. Wszyscy pracodawcy są zobowiązani do zapewnienia wody pitnej pracownikom, a i klienci odwiedzający firmę będą zadowoleni z dostępu do świeżej i czystej wody. Dysponując odpowiednią przestrzenią w biurze, warto zastanowić się zakupem dystrybutora z funkcją podgrzewania wody. Urządzenie takie ma dwa zbiorniki na gorącą i zimną wodę, lecz korzysta z jednej, tej samej butli. Ułatwia to zaparzenie herbaty, kawy lub innych gorących napoi. Takie rozwiązanie z pewnością podniesie komfort pracy i czasu spędzonego w biurze. Dzięki umowie z dystrybutorami wody źródlanej, będziemy mieli zapewnione stałe dostawy wody do firmy.

Istnieją też dystrybutory wody bezbutlowe. Tego typu dystrybutory podłącza się bezpośrednio do sieci wodociągowej np. kranu. Sercem tego urządzenia jest znajdujący się wewnątrz filtr, dzięki któremu woda oczyszczana jest z 99% zanieczyszczeń, w tym chloru.

Mamy bardzo duży wybór wody do dystrybutora: są wody źródlane i mineralne. Wybór dostawców też jest nie mały. Wystarczy wybrać rodzaj wody i dostawcę, a będziemy się cieszyć smaczną i zdrową wodą zarówno w domu, jak i w firmie.