Hotel Jakuszyce – Szklarska Poręba

Hotel w Karkonoszach

Pewnie większość z was nie zastanawiała się  jeszcze co będziecie robić po nowym roku  lub na ferie . Wahacie się od hoteli  nad morzem, aż po hotele w karkonoszach i okolicach. Z radością chcemy Państwu  powiedzieć, że właśnie wasze poszukiwania  zakończyły się. Bowiem Hotel Jakuszyce w Szklarskiej Porębie będzie  najlepszym rozwiązaniem  na  ferie.
Będziecie pod wrażeniem widoków w Jakuszycach.  Przedstawiamy Państwu na ten czas dwa pakiety. Jeden na Święto Trzech Króli a drugi typowo na ferie.  Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie.  Organizujemy mnóstwo  atrakcji w trakcie państwa pobytu. Zaczynając od porannego aqua aerobiku, kończąc na wspólnych wieczorach przy kominku. Jeżeli będziecie Państwo chcieli wybrać się na wycieczkę  to w pobliżu znaleźć możecie kilka  godnych uwagi miejsc, np. Park linowy, Muzeum Górnictwa czy Wodospad Szklarki. Hotel posiada  własną restauracje, w której  przeważa kuchnia polska.
Wszystko przygotowywane jest z największą starannością. W okresie letnim posiłki mogą państwo spożywać  na tarasach z widokiem na góry Izerskie. Jeżeli pragniecie  relaksu i  odpoczynku to nasze SPA spełni wasze  marzenia. Korzystać możecie z masaży różnego rodzaju, aż po saunę czy basen. Zapraszamy  także do odwiedzenia  naszej siłowni, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zapominajmy o tym, że hotel ma do dyspozycji nowoczesną salę konferencyjną, w której organizować możecie spotkania biznesowe, szkolenia oraz imprezy integracyjne. Hotel Szklarska Poręba  zaprasza!