Program do faktur LoMag zapewni kompleksową obsługę sprzedaży

Będąc właścicielem własnej firmy pragniemy, aby była on zarządzana jak najefektywniej, oszczędzając nie tylko pieniądze ale i czas, jednocześnie maksymalizując zyski. Ogromną część czasu, który moglibyśmy przeznaczyć na działania inwestycyjne i prorozwojowe tracimy na tak zwaną „robotę papierkową”, będącą niestety nieodzownym elementem prowadzenia własnej działalności. Wiele obecnie funkcjonujących właścicieli firm tworzy dokumentację wypisując ręcznie faktury, rachunki, WZ i inne dokumenty. Ciągłe przepisywanie danych kontrahentów, czy wpisywanie nazw produktów na kilkuset fakturach miesięcznie zajmuje dużą ilość czasu. Są jednak sposoby, aby tę pracę usprawnić i sprawić, aby była o wiele szybsza, łatwiejsza i przyjemniejsza. Jednym z nich jest wyposażenie własnego przedsiębiorstwa w program do faktur LoMag. To niezwykle efektywny, niezawodny i wszechstronny program. Działa sprawnie i bezproblemowo, a oszczędzając czas zapewnia firmie przewagę nad konkurencją. Jest to oprogramowanie intuicyjne i bardzo proste w obsłudze.

Oferuje całościową obsługę sprzedaży z systemem zarządzania fakturami, paragonami oraz rozliczeniami płatności. Zasadniczym zadaniem programu jest ulepszenie komunikacji w firmie i poprawa jakości obsługi klientów. Zapewnia ono ciągłą pracę w sieci lokalnej i umożliwia pracę przez Internet, a to wszystko dzięki temu, że bazuje na profesjonalnej bazie Microsoft SQL Server. Program obsługuje również czytniki kodów kreskowych, urządzenia fiskalne i kolektory danych, co pozwala oszczędzić czas i usunąć czynnik błędu ludzkiego. Aby móc w sposób ciągły monitorować i zarządzać za pomocą telefonu komórkowego, program do fakturowania i magazynowania posiada, zintegrowaną z bazą LoMag, aplikację na system Android. Moduł obsługujący magazyn umożliwia automatyczne wytwarzanie dokumentów magazynowych, prowadzenie gospodarki magazynowej zarówno w ujęciu ilościowym jak i wartościowym, a także formułowanie etykiet logistycznych i kompleksową obsługę kodów kreskowych. Program do wystawiania faktur LoMag jest wyposażony w moduł upraszczający współpracę z klientami. Daje możliwość kompleksowej obsługi zamówień otrzymanych od odbiorców oraz kierowanych do dostawców wraz z możliwością tworzenia ofert. Program do faktur z magazynem daje również możliwość przeprowadzenia analizy zapotrzebowania w oparciu o zamówienia, automatyczne tworzenie dokumentacji magazynowej oraz ustalanie dostaw. Aby ułatwić fakturowanie program posiada gotowe szablony faktur w języku angielskim i rosyjskim. Dodatkowo obsługuje wszystkie waluty, a także pobiera automatycznie ich kursy z NBP. System pozwala na tworzenie faktury proforma, a po uiszczeniu przez klienta wpłaty, za pomocą jednego kliknięcia można ją zmienić w fakturę ostateczną, dodatkowo tworząc dokument WZ. LoMag to bez wątpienia bardzo prosty program do fakturowania, pozwalający jego użytkownikowi zarządzać różnymi rodzajami faktur. Nie tylko bezpośrednio definiuje stawki VAT, ale umożliwia rozliczenie podatku VAT w innej walucie niż wybrana na fakturze sprzedaży. Wystawienie faktury to nie zawsze ostateczne zakończenie transakcji. Często zdarza się, że dane transakcji wymagają poprawienia lub klient decyduje się na zwrotu towaru. Program do wystawiania faktur ułatwi wprowadzenie poprawek i skorygowanie wszelkich nieprawidłowości. Ponadto automatycznie wygeneruje korektę WZ, aby stan magazynu był zgodny. Program do fv LoMag automatyczne pobiera aktualne dane kontrahenta z Głównego Urzędu Statystycznego w oparciu o NIP, umożliwia zdefiniowanie własnych pól opisujących klientów, towary i faktury VAT.

 

Program posiada wizualny edytor szablonów do projektowania wszystkich rodzajów dokumentów w każdym języku, tworzący faktury z LOGO, fotografiami i kodami kreskowymi, dający możliwość importu danych z Excela i plików tekstowych. Pełna integracja z innymi modułami LoMag pozwala na monitorowanie relacji między dokumentami, a także konfigurowanie raportów według własnych filtrów i wysyłanie danych z tabel do Excela. Ten program do pisania faktura jest nie do przecenienia z uwagi na pokaźną ilość zalet. Prócz tych opisanych wyżej należą do nich: możliwość importu istniejących danych (towary, stany, kontrahenci, ..) z plików XLS, XLSX, TXT, CSV oraz konfigurowalne wydruki etykiet z kodami kreskowymi dla towarów: EAN, CODE 128, QR Code. Niezwykle istotna biorąc pod uwagę obsługę programu jest jego intuicyjność w tworzeniu indywidualnych wydruków dla wszelkich dokumentów oraz możliwość wykorzystania danych znajdujących się na dysku komputera. LoMag obsługuje także format PDF, automatycznie przesyła dokumenty na pocztę internetową klienta, a także daje możliwość kontrolowania płatności na podstawie dokumentacji kasowej. Program umożliwia skonfigurowanie alarmów dla wybranych danych, jak również na dostosowanie wyglądu raportów i innych dokumentów do własnych potrzeb. Oprogramowanie LoMag daje użytkownikowi nieograniczone możliwości, co usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów. Podniesie wydajność firmy i umożliwia zarządzanie dokumentacją za pomocą telefonu komórkowego. Opłaca się wyposażyć w niego firmę i wyprzedzić konkurencję.