Chcesz zorganizować niezapomniane urodziny dla dziecka?

Życiu człowieka nieustannie towarzyszą przeróżne imprezy i okazje do świętowania. Najpopularniejsze z nich i oczywiście przydarzające się najczęściej to urodziny i imieniny. Rzadziej zdarzają się imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie i panieńskie. Chcąc zorganizować którąkolwiek z nich trzymamy się zazwyczaj tradycyjnego schematu. Zastawiamy stół, zapraszamy gości, przygotowujemy domową imprezę. Warto jednak zastanowić się nad tym, czy zbliżającej się imprezy nie urządzić w zupełnie inny sposób.
Ciekawą ofertę na organizację różnych imprez w niecodzienny sposób posiada firma Alfa Laser Game z Łodzi. Oferuje ona różnego rodzaju laserowe rozgrywki nastawione na aktywność fizyczną. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnego paintballa. Rozgrywka jest prowadzona na arenie o powierzchni ponad 400 m2, stworzonej w klimacie przypominającym scenerię popularnych gier komputerowych. Znajdują sie tam labirynty, systemy przejść, piece,koła, kraty, zawory, łańcuchy, a wszystko to otacza tajemniczy półmrok. Dodatkowo atmosferę prosto z gier komputerowych podsyca oświetlenie, różnego rodzaju efekty wizualne i delikatnie unoszący się dym. Efekt dopełnia trzymająca w napięciu muzyka.


Urodziny dla dzieci Łódź, zorganizowane w takim miejscu z pewnością będą niezapomnianym przeżyciem. Laser arena pozwala na interaktywną rozrywkę bez użycia pocisków, a zamiast nich karabin wysyła jedynie wiązki laserowe. Gra przeznaczona jest dla każdego, kto ukończył 6 rok życia. Wspólna zabawa z rówieśnikami, rozwijająca celność, koncentrację i poczuci równowagi jest doskonałą alternatywą jeśli chodzi o domowe imprezy urodzinowe Łódź.
Jeśli chodzi o urodziny dziecka Łódź, dużą frajdę może sprawić także laserowy labirynt rodem z „Mission Impossible”. Zadaniem uczestnika jest oczywiście prześlizgnięcie się na drugi koniec pokoju, nie dotykając żadnej z wiązek lasera, jednak jest to ogromne wyzwanie. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby Laser  Room był pełen zasadzek o zmuszał do prawdziwej gimnastyki. Urodziny Łódź w takim miejscu to świetna zabawa. Czołganie się, przeskakiwanie czy przejście obok, pod lub nad wiązkami lasera, wszelkie techniki są dozwolone, a każdy z uczestników otrzymuje trzy próby przedostania się. Wiązki laserowe emitowane przez wszystkie sprzęty są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i oczu, dlatego też można bez obawy świętować w ten sposób urodziny dziecka Łódź. W zabawie mogą uczestniczyć wszyscy, którzy ukończyli cztery lata! W skład pakietu urodzinowego wchodzi wynajem sali na na wyłączność, wynajem salki okolicznościowej, gry w zależności od wybranej opcji, animatorzy, zdjęcia. W jednej grze laser game może brać udział 12 osób. Dla pozostałych uczestników oczekujących na swoją kolej Alfa Laser Game oferuje atrakcje dodatkowe. Jeżeli nie masz pomysłu na urodziny, brak Ci czasu na przygotowanie tortu, poczęstunku, zaproszeń, oprawy przyjęcia urodzinowego – żaden problem! Organizatorzy  kompleksowo zajmą się oprawą urodzin dla Twojego dziecka.


W podobnym zakresie Alfa Laser Game może zorganizować wieczory kawalerskie Łódź i wieczory panieńskie Łódź. To dobry sposób na ich spędzenie dla tych, którzy preferują aktywny tryb życia. Alfa Laser Game  dokłada wszelkich starań, by były one pełne niezapomnianych i wyjątkowych, spędzonych wspólnie chwil. Wybór laserowego paintballa to doskonały pomysł, gdyż aktywność ta wyzwala dreszczyk emocji i pozwala na chwilę przenieść się w świat gier komputerowych. Bardzo ważne jest, że zabawa nie pozostawia żadnych śladów na ciele. Grając w laserowego paintballa nie trzeba obawiać się siniaków czy obitej skóry. Wszelkie sprzęty działają całkowicie bezpociskowo, a karabiny, używane przez graczy emitują jedynie wiązki lasera, przy pomocy których obierany zostaje cel. Dzięki specjalnie opracowanym scenariuszom gier można uatrakcyjnić  wieczór równie ciekawie dla Pana Młodego, jak i dla Panny Młodej. Ogrimna hala, zupełnie inny sprzęt do rozgrywek, profesjonalne podejście, miła atmosfera, to wszystko sprawi, że będziecie wspominać ten wieczór przez długi czas!
Imprezy integracyjne Łódź to nieodłączna część działalności każdej firmy. Nie zawsze ograniczają się one jednak do nudnych i formalnych spotkań – coraz częściej szefowie i pracownicy decydują się postawić na znacznie bardziej atrakcyjną formę rozrywki. Rewelacyjnym pomysłem na imprezy firmowe Łódź jest laserowy paintball. Dostarcza on nie tylko radości ze wspólnie spędzonego czasu, ale też olbrzymią dawkę adrenaliny. Dzięki temu pozwala członkom firmy nie tylko na integrację, ale i na odstresowanie. Alfa Laser Game organizuje również imprezy plenerowe w specjalnym namiocie-labiryncie w każdym miejscu, wedle indywidualnych wymagań klientów. Paintball laserowy to rozrywka, na którą każdy może sobie pozwolić. Nie grozi nam nabicie sobie siniaków, nikt nie zostanie też poobijany przez pociski. Gra oparta jest na wiązkach lasera, które strzelają ze specjalnie do tego przygotowanych karabinów. Dzięki nieinwazyjności, ta forma paintballa jest szczególnie doceniana przez panie oraz przez dzieci. Laser arena to świetne miejsce na spotkanie integracyjne, ale też na wyjście ze znajomymi, wieczór kawalerski czy rodzinną zabawę. Wspólne spędzony czas i możliwość zintegrowanej gry to bardzo dobra alternatywa dla czasu spędzonego przed komputerem. Mając świadomość możliwości, jakie daje gra w paintball i jej połączenie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, Alfa Laser Game stworzyła jedyne w swoim rodzaju miejsce, które łączy jedne z najbardziej popularnych rozrywek, dostarcza niezapomnianych emocji, wzmaga produkcję adrenaliny i zmusza do obmyślania taktyk, dzięki czemu sprzyja rozwojowi logicznego i strategicznego myślenia.