Ośrodek agroturystyczne w Górach Świętokrzyskich. Przeczytaj koniecznie!

Wiele osób myśląc o wakacyjnym urlopie planuje wyjazd zazwyczaj w Tatry, nad morze albo za granicę. Zapominamy jednak ile atrakcji czeka na nas w najbardziej zagadkowych górach w Polsce, mowa mianowicie o Górach Świętokrzyskich.

Są to jedne z najstarszych gór w Polsce, które na dodatek mają bardzo interesującą budowę geologiczną. Wynika ona z wielu przemian jakie miały miejsce przez miliony lat nie tylko w skorupie ziemskiej, ale też i na jej powierzchni. Ich najwyższym szczytem jest Łysica, która znajduje się w paśmie Łysogór na wysokości 612 m.n.p.m.
Są to góry, w których znajduje się dużo rumowisk, formatów skalnych i jaskiń. Przez co od wieków były tematem do opowieści gawędziarzy o czarownicach odprawiających czary na szczytach Łysicy i Łysej Góry w noc świętojańską. A głazy znajdujące się na zboczach Łysicy były uznawane za ich stołki.

Wybierając się na urlop w Góry Świętokrzyskie należy nastawić się na aktywny wyjazd, znajduje się tam bowiem bardzo dużo atrakcyjnych miejsc do obejrzenia. Oprócz wędrówek po górach można bowiem zwiedzać zamki, klasztory i ruiny, odkrywać zagadki dinozaurów oraz spotkać w Pacanowie Koziołka Matołka. Dla osób, które preferują aktywny wypoczynek będą to na pewno niezapomniane wakacje.
Jeśli więc odpowiada Wam taka forma rekreacji wystarczy jedynie znaleźć właściwy pensjonat Góry Świętokrzyskie i gotowe! Ośrodek, który z pewnością Was usatysfakcjonuje to Agroturystyka „Grynwald”. Obiekt ten znajduje się bardzo blisko najważniejszych atrakcji turystycznych Gór Świętokrzyskich. Posiada w ofercie pokoje dwu, trzy, cztero i pięcioosobowe w zależności od potrzeb wczasowiczów. Każdy pokój posiada własną łazienkę. Noclegi świętokrzyskie w pensjonacie Agroturystyka „Grynwald” z pewnością Was zadowolą.

Doskonale nadaje się również do wyjazdów w większym gronie. Zakwaterowanie tutaj może bowiem dostać nawet grupa pięćdziesięcioosobowa, ponieważ ośrodek agroturystyczny posiada aż 15 pokoi do wynajęcia. W związku z tym mnóstwo osób rezerwuje je w ramach wspólnych wyjazdów integracyjnych, ponieważ już grupy 40-osobowe mogą wynająć cały teren z ośrodkiem na wyłączność. Dzięki takim ośrodkom jak Agroturystyka Góry Świętokrzyskie „Grynwald”, szefowie mogą dostarczyć swoim pracownikom wielu niezapomnianych przeżyć podczas wspólnych wyjazdów integracyjnych. Jeśli chcemy, aby łączyły one w sobie dobrą rekreację, niezapomnianą imprezę oraz komfortowe noclegi, ośrodek Agroturystyczny „Grynwald” z pewnością nas zadowoli. Pensjonat agroturystyczny mieści się w lesie na pięcio-hektarowym, ogrodzonym terenie. Dzięki czemu jest tutaj mnóstwo miejsca do różnego rodzaju zabaw integracyjnych. Znajdują się tutaj też ogromne klimatyczne wiaty drewniane, które idealnie nadają się do wieczornych imprez i grillowania. Jeśli pogoda nie dopisze nie ma się czym przejmować, impreza w salonie przy kominku też ma swój klimat.

Agroturystyka Świętokrzyskie świetnie nadaje się również do organizowania wakacji dla dzieci w ramach programu „zielona szkoła”. Uczniowie mogą tutaj nie tylko wspaniale się bawić, ale też zwiedzać różnego typu atrakcje turystyczne i zabytki. Olbrzymi ogrodzony plac z boiskiem do piłki nożnej, siatkówki oraz możliwością gry w Dysk Golfa będzie więc idealnym miejscem do zorganizowania fantastycznych zajęć integracyjnych w ramach programu agroturystyka zielone szkoły z wieloma atrakcjami zarówno dla dziewcząt jak i dla chłopców.