Kluszkowce – Pensjonat Willa Szarotka – już dziś zarezerwuj pobyt!

Jeśli planujecie w tym roku urlop na Podhalu, już dziś zarezerwujcie noclegi Pieniny w bardzo atrakcyjnym pensjonacie Willa Szarotka w Kluszkowcach. Znajdziecie tam aż siedemdziesiąt pięć miejsc noclegowych. W zależności od Waszych potrzeb możecie zarezerwować pokój dwu, trzy lub cztero-osobowy. Każdy z nich posiada własny węzeł sanitarny, radio, telewizor oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. W dodatku możecie podziwiać z nich krajobraz górski z pięknym Jeziorem Czartoryskim na czele.
Pensjonat posiada własna jadalnię, dzięki czemu nie musimy martwić się o obiady i szukać restauracji po mieście, a w to miejsce możemy cieszyć się urokami gór. Na terenie obiektu znajdziemy również plac zabaw dla dzieci oraz boiska do koszykówki i siatkówki. Wewnątrz budynku w razie brzydkiej pogody możemy skorzystać z sali telewizyjnej czy rekreacyjnej, w której znajdziemy między innymi stół do ping-ponga czy piłkarzyki. Poza tym znajduje się tutaj również sala konferencyjna.

Obiekt ten organizuje wypoczynek nie tylko dla rodzin z dziećmi czy gości indywidualnych. Bardzo chętnie przyjeżdżają tutaj również zorganizowane grupy, takie jak zimowiska, zielone szkoły, obozy, kolonie czy zwyczajne wycieczki szkolne.
Kluszkowce są w dodatku miejscowością wspaniale położoną, z łatwością możemy bowiem wybrać się stąd w Pieniny, Gorce, Tatry Wysokie czy nawet na Słowację.
W okolicy znajduje się bowiem bardzo dużo ciekawych atrakcji. Należą do nich nie tylko ciekawe szlaki turystyczne, możemy też na przykład pokusić się o spływ Dunajcem. Wycieczki czy osoby lubiące zwiedzać mogą wybrać się do Zamku w Nidzicy czy Czorsztynie. Możemy również odwiedzić przystań żeglarską, wypożyczyć sprzęt wodny albo wybrać się w rejs po Jeziorze Czartoryskim. Nieopodal znajduje się również wyciąg krzesełkowy na górę Wdżar oraz nowoczesna zjeżdżalnia grawitacyjna.
Spędzając tutaj urlop dopiero poznacie nowe znaczenie słowa wypoczynek. Z pewnością zachwyci Was to miejsce i będziecie chcieli wrócić tutaj ponownie.