Szukasz oryginalnego projektu? Sprawdź ofertę WŁODARCZYK PROJEKT A.B.P.

Czy słyszeliście już może o o Architektonicznym Biurze Projektowym – WŁODARCZYK PROJEKT A.B.P. Architekt Jarosław Włodarczyk? Ma ono swoją siedzibę w Łodzi. Standardowe projekty budynków mieszkalnych wielorodzinnych jak i jednorodzinnych to nie wszystko co ma nam do zaoferowania Pan Jarosław. Znajdziemy tutaj bowiem dużo szerszą ofertę, która jest skierowana do zupełniej innej grupy odbiorców niż statystyczny Polak.

Pan Jarosław tworzy również projekty domów weselnych restauracji i hoteli, projekty rezydencji luksusowych z basenami. W jego dorobku znajdziemy także projekty budynków przemysłowych, produkcyjnych i hal magazynowych, jak również projekty budynków biurowych. Świadczy to z pewnością o wiedzy, umiejętności, a przede wszystkim ogromnym doświadczeniu w tym temacie. Tylko do Ciebie zależy czy wybierzesz projekt domu gotowy czy projekt domu indywidualny na zamówienie. Jego projekty domów nowoczesnych i luksusowych cechują się niepowtarzalnością, a przede wszystkim stylem i klasą. Dodatkowo dowiecie się jak powstaje projekt domu i rezydencji oraz jakie dokumenty potrzebuje architekt do projektowania. 

Dzięki takim biurom jak ten możecie stworzyć dom swoich marzeń z ogromnym salonem, salą kinową, siłownią, a nawet sauną. Dodatkowo na zewnątrz przy przepięknym tarasie możecie mieć jeszcze ogromny basen. Druga część budynku może być zaadoptowana na potrzeby prowadzonej przez Was działalności. 

Jeśli macie swój własny pomysł na rozkład pomieszczeń, czy ich docelową funkcjonalność nie bójcie się o tym powiedzieć. Pan Jarosław z pewnością uwzględni to w Waszym projekcie i wprowadzi stosowne modyfikacje. Jeśli niektóre rozwiązania nie będą możliwe ze względów architektonicznych z pewnością poinformuje Was o tym. Wszystko po to, abyście byli naprawdę zadowoleni ze swojej wymarzonej, luksusowej rezydencji. Wasze sugestie nie muszą jednak dotyczyć wyłącznie wnętrza. Możecie mieć bowiem własne pomysły dotyczące materiałów wykończeniowych, które preferujecie, jak również otoczenia apartamentu.