Potrzebujesz firmy z sektora DDD?

Czy słyszeliście już może o firmie INSEKTPOL? Jest to przedsiębiorstwo zajmujące się usługami z tak zwanego sektora DDD. Siedziba przedsiębiorstwa oraz centrala znajdują się w Nowym Mieście Lubawskim w województwie warmińsko-mazurskim. Jednak swoją ofertę kierują nie tylko do mieszkańców tego województwa, ale również do województw sąsiadujących. Poza tym jeszcze w kilku innych dużych miastach Polski posiadają swoje biura, dzięki czemu mają szybszy kontakt z klientem. Jeśli zajdzie taka konieczność, w uzasadnionych przypadkach swoje usługi kierują do mieszkańców całego kraju.

Oprócz standardowych zabiegów z sektora DDD jak dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja czy zwalczanie pluskiew, w ich ofercie znajduje się również ozonowanie, fumigacja, gazowanie zboża, a nawet dezynfekcja po zgonie. Swoje usługi przede wszystkim kierują do właścicieli zakładów przemysłu spożywczego, dużych dyskontów, hoteli, lokali gastronomicznych, zarządów wspólnot mieszkaniowych, a także klientów indywidualnych. Pomogą wszędzie tam gdzie pojawi się problem z zakresu ich usług, z których korzystają również zarządy gmin, miast i województw.

W przypadku wielkich miejsc użyteczności publicznej, jak na przykład baseny miejskie, osoby zajmujące się tym nie są w stanie w całym kompleksie same zadbać o odpowiednią higienę, a w konsekwencji bezpieczeństwo swoich klientów. Przed różnego rodzaju drobnoustrojami i mikroorganizmami w tak dużym ośrodku może nas tylko ochronić specjalistyczny sprzęt z odpowiednimi środkami chemicznymi.

Często też na własną rękę próbujemy walczyć z różnego rodzaju gryzoniami i szkodnikami zamieszkującymi nasze piwnice, strychy czy kanalizacje. Mimo wielu prób nie jesteśmy w stanie sami się ich pozbyć, gdyż szczury i myszy są bardzo mądre, a w dodatku potrafią przeżyć w bardzo trudnych warunkach. Firma INSEKTPOL posiada wiedzę oraz doświadczenie niezbędne do pozbycia się tego typu szkodników. Nie traćcie więc czasu i pieniędzy na pośrednie rozwiązania. Przyjdźcie po pomoc do firmy INSEKTPOL.