Wybierz schody idealne do Twojego wnętrza

Czy słyszeliście już może o przedsiębiorstwie Schod-Bid spod Ostrowca Świętokrzyskiego? Firma ta prowadzona jest przez Pana Huberta Bidzińskiego. Zajmuje się na co dzień produkcją i profesjonalnym wykonawstwem wyrobów drewnianych. Od 1990 roku jest na rynku wiodącym producentem różnego rodzaju schodów wykonanych z drewna. Należą do nich między innymi schody dywanowe, schody skrzynkowe czy schody półkowe. W zależności od potrzeb klientów tworzą również eleganckie i solidne stoły oraz drewniane taborety do dekoracji salonu. W dodatku sami projektują swoje produkty oraz doradzają i pomagają w doborze odpowiednich rozwiązań. Posiadają do tego niezbędna wiedzę jak również długoletnie doświadczenie.

Usługi oferowane przez przedsiębiorstwo są na bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu powstałe w zakładzie schody są nie tylko bezpieczne, o bardzo solidnej konstrukcji, ale przede wszystkim dopracowany jest w nich każdy szczegół.

Zakład w którym wykonywane są eleganckie schody i stoły mieści się dokładnie w miejscowości Szewna przy ulicy Zarzecze 14a. Jest wyposażony w nowoczesne maszyny, lakiernię, spawalnię oraz suszarnię. Produkty dzięki temu są doskonale dopracowane, a klienci mogą się cieszyć nimi przez długie lata. W dodatku jeśli klient dokładnie nie wie jakie schody zastosować w swoim mieszkaniu czy lokalu użytkowym, przedsiębiorstwo z pewnością doradzi najlepsze rozwiązanie.

Ostatnimi czasy coraz bardziej popularne i najczęściej wybierane stały się schody dywanowe. Jest to dość nowoczesna konstrukcja. Ich charakterystyczną cechą jest przede wszystkim minimalistyczny styl wykonania, który sprawia, że dopasowują się do każdego wnętrza. Prezentują się bardzo efektownie, jakby delikatny dywan spływał po stopniach z samej góry. I z tego właśnie względu są wybierane najczęściej. Ważna jest jednak w tym przypadku grubość stopni, schody te nie posiadają bowiem tradycyjnych policzków stosowanych przy klasycznych rozwiązaniach. Mimo to są bardzo wytrzymałe, posiadają bowiem wewnętrzną, bardzo stabilną konstrukcję metalową.