Szeroki wybór pieczątek? Tylko w Art-press

Szukacie w Bydgoszczy firmy poligraficznej, która szybko i sprawnie wykona dla Was profesjonalną pieczątkę? Skontaktujcie się przedsiębiorstwem Art-press. Znajdziecie ich na ulicy Lipowej w centrum Bydgoszczy. Dla osób spoza miasta lub klientów, którzy preferują zakupy przez internet prowadzą sklep internetowy pod adresem https://artpress.pl/. Na podstawie dostarczonych przez klientów materiałów wykonują również kompleksowe projekty poligraficzne. W dodatku charakteryzują się bardzo szybką realizacją zamówień. Potrafią bowiem większość z nich wykonać zaledwie w 24 godziny.

Jest to wspaniałe miejsce, które pomoże Wam znaleźć idealne rozwiązanie na reklamę i promocję swojej firmy za pomocą wizytówek, długopisów reklamowych, roll-upów na różne konferencje czy też upominków z logiem firmy dla klientów. Jest to jednak tylko część oferty widniejącej na stronie internetowej drukarni. Osoby indywidualne mogą bowiem zamówić fajne gadżety, jak na przykład torby z nadrukiem, tuniki czy koszulki z dowolnym napisem na specjalne okazje. Mogą one stanowić wspaniały prezent na jubileusze, urodziny czy wieczór panieński.

Właściciele nowo-powstałych firm pierwsze swoje kroki kierują właśnie tam. Jest im potrzebna bowiem chociażby pieczątka firmowa. Drukarnia Art-press posiada szeroką ofertę różnego rodzaju pieczątek. Wszystkie otrzymane tam rozwiązania tworzone są na bazie profesjonalnego mechanizmu Wargraf, dzięki czemu mamy pewność, że pieczątki będą nam służyć przez długi czas.

Poza tym ostateczny wybór pieczątek i ich rodzaju zależy przede wszystkim od ilości tekstu, który chcemy na nich umieścić. W ofercie drukarni Art-press do wyboru mamy mnóstwo modeli, na niektórych widnieją tylko dwie linijki tekstu, na innych nawet pięć. Wszystko zależy od oczekiwań klientów. W dodatku w zależności od naszych wyobrażeń możemy wybrać standardowe pieczątki o prostokątnych kształtach lub zaokrąglone. Jeśli mieszkamy w Bydgoszczy, a zamówienie złożymy mailem lub SMS-em nasze pieczątki mogą być wykonane już w 15 minut!