Skup samochodów Gliwice

Jeśli posiadasz nowe auto i szukasz profesjonalnego skupu aut, gdyż chcesz się szybko pozbyć starego samochodu, nie tracąc przy tym na jego wartości udaj się do firmy Skup Aut Katowice. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się tak naprawdę w Mikołowie przy ulicy Podgórnej 14, swoim zasięgiem obejmuje jednak cały Śląsk. Pomimo tego, że obecnie w tym rejonie działa już mnóstwo przedsiębiorstw specjalizujących się w tej branży, skup ten jest jednym z prężniej działających skupów na terenie Śląska.

W dodatku posiada bardzo dobre, konkurencyjne ceny czym przyciąga coraz większą liczbę klientów. Chcąc sprzedać auto nie tracimy na jego wartości. Pracują tam wyłącznie profesjonaliści, którzy potrafią wycenić auto w realnych cenach, a jeśli chcą na nim zarobić muszą zwyczajnie sprzedać je po wyższej cenie. W przeciwieństwie do konkurencyjnych firm nie skupuje wyłącznie samochodów osobowych.

Możemy tam sprzedać również samochody ciężarowe i dostawcze. Poza tym skupują także całe floty samochodowe. Nie zdarzyło się jeszcze w historii, aby odmówili przyjęcia jakiegokolwiek samochodu. Jako nieliczni skupują także wózki widłowe. Jest to wspaniała alternatywa dla firm, którym zalegają na magazynach stare i nieużywane wózki widłowe i nie wiedzą co z nimi dalej zrobić. Dzięki firmie Skup Aut Katowice mogą się wreszcie ich pozbyć, a w dodatku zyskać dodatkową gotówkę na nowy sprzęt.

Śląski skup samochodów Gliwice w swojej ofercie posiada jeszcze inne usługi. Należą do nich między innymi złomowanie pojazdów oraz pomoc drogowa. Jeśli więc spotka Was przykra sytuacja na drodze lub jakikolwiek problem z autem mogą szybko odholować Wasz samochód do najbliższego warsztatu. Zajmują się także przewozem wielkogabarytowych maszyn i urządzeń nie przekraczających wagi 3,5 tony. Wiele firm zastanawia się nieraz jak na przykład przewieźć maszyny do nowej siedziby przedsiębiorstwa. Od teraz jest to bardzo proste. Wystarczy zamówić taką usługę w firmie Skup Aut Katowice. Warto więc zapoznać się z całą ofertą skupu.