Wygodne zarządzanie zakładem pogrzebowym

aplikacja-dla-zakladu-pogrzebowego

Praca w branży funeralnej jest niezwykle wymagająca. Bardzo często jest to praca całodobowa – w życiu zdarzają się najróżniejsze sytuacje. Jednym z najważniejszych zadań, którym muszą sprostać właściciele zakładów pogrzebowych, jest udzielenie wsparcia w każdym zakresie osobom, które doznały straty bliskiej osoby. Empatia, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy, to w tym przypadku najważniejsze czynniki, o które każda firma z branży funeralnej musi zadbać, aby wykonywać powierzone jej zadania w należyty sposób. Aplikacja dla zakładu pogrzebowego, która pozwoli na sprawne i wygodne zarządzanie nim oraz wykonywanie powierzonych zadań w sposób zgodny z najwyższymi standardami, to ciekawe rozwiązanie. 

Funkcjonalność aplikacji dla zakładu pogrzebowego

To, co zasługuje na szczególną uwagę, to niezwykła funkcjonalność aplikacji dla zakładu pogrzebowego. Za pomocą kilku kliknięć jesteśmy w stanie sprawdzić, jak przedstawia się grafik pogrzebów, które obsługujemy a także sprawdzić, jakie zadania są przydzielone do poszczególnych pracowników naszego zakładu. Co więcej, jesteśmy w stanie sprawnie i z dowolnego miejsca przydzielić zadanie pracownikowi. Aplikacja pozwala także na zaplanowanie uroczystości pogrzebowej – zgodnie z życzeniem najbliższych osób osoby zmarłej. W aplikacji mamy dostęp do wszystkich, niezbędnych do przeprowadzenia pogrzebu elementów: urn, trumien, kwiatów czy klepsydr. 

Sprawny przepływ informacji pomiędzy żałobnikami a zakładem pogrzebowym

Niekwestionowaną zaletą aplikacji dla zakładu pogrzebowego jest także to, że daje ona możliwość komunikacji z klientami w sprawny i szybki sposób. Żałobnicy są poinformowani o każdym działaniu zakładu pogrzebowego od razu, a co za tym idzie, mają oni też możliwość zgłoszenia niemalże od ręki uwag czy zmian do konkretnych kwestii. Aplikacja pozwala także na wystawianie rachunku za usługi firmy pogrzebowej, który wysyłany jest od razu do klienta – rachunek jest szczegółowy, zatem klient dokładnie wie, za co płaci, a także ma możliwość opłacenia rachunku online, w najbardziej dogodnym dla siebie momencie.