Zajazd Krakowiacy i Górale – miejsce spotkań

Szukasz miejsca na imprezę integracyjną, firmową, rodzinną? Chcesz zorganizować w restauracji z pysznym jedzeniem wesele, komunię, chrzciny, albo po prostu spotkać się z rodziną w pięknym, urokliwym miejscu gdzie panuje rodzinna atsmosfera, gra wspaniała muzyka – i gdzie ewentualnie będziesz mógł zatrzymać się na noc?

Sprawdź ofertę Zajazdu – Krakowiacy i Górale, który mieści się tuż przy słynnej Zakopiance.

Jeśli przejeżdżałeś przez słynną Zakopiankę, na pewno zauważyłeś piękny zajazd – Krakowiacy i Górale – a może nawet zatrzymałeś się w nim na pyszny posiłek? Ci, którzy nie znają tego miejsca, mogą je szybko poznać!

W wyszukiwarce google wpisujemy hasła takie jak: organizacja wesel krzyszkowice, myślenice koncerty myslenice (bo zajazd organizuje mnóstwo imprez muzycznych, zabaw z muzyką na żywo). Na stronie http://krakowiacyigorale.pl – znajdziesz opcję wirtualnego spaceru po tym urokliwym i pełnym magii miejscu – przekonaj się sam!

Jeśli więc szukasz miejsca na imprezy rodzinne czy imprezy firmowe – zajazd Krakowiacy i Górale może okazać się dla was wszystkich strzałem w dziesiątkę!

Co oferuje zajazd dla swoich gości?

Specjalne oferty Zajazdu to między innymi:

– Wesela z klasą

– Chrzciny

-Okolicznościowe imprezy

– Sylwester

– Spotkania rodzinne

– Imprezy Mikołajkowe

– Imprezy plenerowe z grillem

– Staropolskie śniadania – zarówno dla przejezdnych jak i gości hotelowych

W menu restauracji znajdziecie między innymi:

– kwaśnica na gęsinie,

– szaszłyk z indyka,

– golonko opiekane na chrupiąco,

– filet z kaczki pieczony z kopytkami żurawiną i buraczkami,

– pieczeń z dzika w kapuście,

– ćwiartka gęsi wiejskiej z kopytkami….

Dodatkowo, w każdy weekend restauracja organizuje festiwal golonek – które podaje się wraz z pysznym, zimnym, lanym piwem – prosto z beczki!

Zajazd oferuje sale takie jak:

– sala „Krakowiacy i Górale” – 500 osób,

– sala „Krakowska” – 160 osób,

– stodoła plenerowa – 600 osób.

Pokoje hotelowe – jedno, dwu i trzyosobowe. Każdy pokój ma dostęp do łazienki z prysznicem, w pokoju jest również TV i oczywiście internet. Ceny za pokój bez śniadania – od 120zł za osobę (śniadanie 25zł za osobę, płatne osobno).