Najlepsze urodziny? Tylko w Alfa Fun!

Portrait of excited cheerful positive smiling guy with laser pistol playing laser tag in arena

Jeśli już znudziło Ci się robienie dziecku urodzin w domu lub masz zwyczajnie dosyć ich organizowania, szykowania czy sprzątania po nich, w takich sytuacjach bardzo dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie sali na urodziny w lokalu specjalnie do tego stworzonym. Nie chcesz myśleć o planowaniu licznych atrakcji, pamiętać o torcie lub gdy z innych przyczyn nie możesz ich zorganizować, korzystanie z oferty tego typu miejsca jest idealnym rozwiązaniem. Wspaniale nadaje się do tego Alfa Fun urodziny Łódź, w którym znajduje się Centrum Rozrywki LaserCamp. Tego typu obiekt odciąży Cię od organizacji całej imprezy, a poza tym sprawi, że Twoje dziecko będzie miało niezapomniane przeżycia i jeszcze przez długi czas będzie wracać wspomnieniami do tego dnia. W końcu na co dzień zajmują się organizacją tego typu imprez.

W centrum rozrywki LaserCamp jest aż pięć aren, w których znajdziecie różnorakie atrakcje. Sami możecie wybrać scenariusz, który sprawi najwięcej przyjemności Waszemu dziecku oraz jego znajomym. W Alfa Fun Łódź znajdują się naprawdę oryginalne formy rozrywki. Może to być Escape Room, Laser Room, pintball laserowy (laser tag) lub pintball klasyczny. Widać więc, że nie są to wyłącznie tradycyjne rozwiązania jak w innych obiektach, które oferują zorganizowanie imprezy urodzinowej. Zaproś przyjaciół i razem świetnie się bawcie. Z pewnością każde dziecko marzy o takich urodzinach, a koledzy i koleżanki mogą tylko Ci zazdrościć.

Na poszczególnych arenach opcji jest całe mnóstwo. Ukrycie w okopach, szybki bieg przez uliczki, zasadzka za wrakiem jakiegoś pojazdu czy krótka seria z bunkra to misja o której marzy chyba każdy chłopiec. W przerwie między aktywnym spędzaniem czasu czeka na wszystkich uczestników imprezy odpoczynek. Klubowa sala z poczęstunkiem pomoże Ci odzyskać siły na kolejne wyzwania. W dodatku tutaj również masz do wyboru inne atrakcje, należą do nich piłkarzyki czy gra na konsoli. Oprócz urodzin w ofercie posiadają jeszcze inne atrakcje, należą do nich szalone warsztaty naukowe lub alternatywne lekcje w-fu.