Mycie cystern od wewnątrz

O ile mycie samochodu osobowego nie stanowi problemu, to jeśli chodzi o samochody ciężarowe sprawa nie wygląda już tak prosto. Na szczęście istnieją profesjonalne myjnie, które pomagają utrzymać czystość zarówno wewnątrz auta jak i na jego wierzchu. Tradycyjny samochód ciężarowy z naczepą umyjemy w prawie każdej myjni zajmującej się ich myciem. Jednak nie każda myjnia posiada w swojej usłudze mycie cystern wewnątrz. Tym bardziej jeśli przewożą one bardzo charakterystyczne płyny. Mowa chociażby o mleku, oleju rzepakowym, czekoladzie czy innych granulatach.

Mycie cystern wewnątrz nie jest rzeczą prostą, dlatego nie wszystkie myjnie zajmujące się myciem samochodów ciężarowych posiadają tego typu usługę w swojej ofercie. Nieliczne są w stanie wykonać mycie cystern wewnątrz. Myjnia Port Świecko znajdująca się nieopodal zjazdu na autostradę A2 posiada jednak taką usługę w swojej ofercie. Ponadto posiada ku temu odpowiednie certyfikaty. Klienci bardzo chwalą sobie to miejsce. Myjnia posiada wprawę i doświadczenie w tym co robi. Dziennie przewija się tu kilkadziesiąt samochodów. W Porcie Świecko oprócz myjni jest też stacja paliw oraz market. W czasie kiedy cysterna jest myta można wejść coś zjeść.

W tym samym punkcie znajduje się również wulkanizacja. To wszystko sprawia, że punkt cieszy się dużym zainteresowaniem i wielu klientów tutaj zagląda. Kierowcy samochodów ciężarowych jak i osobowych mogą więc wyczyścić auto, a także sprawdzić chociażby ciśnienie w kołach. W myjni jest pełna automatyzacja i najnowocześniejsze systemy bram myjących. Znajdują się tam, aż cztery tunele, dzięki czemu w jednym czasie myjnia może obsłużyć aż cztery auta. Przy myciu cystern myjnia oferuje również dezynfekcje oraz woskowanie. Co czasami staje się niezbędne. Wszystko to świadczy o wysokiej jakości usługi i sprawia, że są z pewnością profesjonalistami w swej branży. Jeśli więc szukasz odpowiedniej myjni, która umyje Twoje auto od wewnątrz odwiedź Port Mycie Cystern wewnątrz Świecko. Tym bardziej jeśli przejeżdżasz właśnie autostradą A2.