Redukcja tkanki tłuszczowej – jakie można osiągnąć efekty dzięki temu zabiegowi?

redukcja tkanki tłuszczowej

Zabieg, który polega na skutecznym zmniejszeniu, czyli redukcji tkanki tłuszczowej, cieszy się bardzo dużą popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. O czym jednak należy pamiętać, kiedy planujemy zapisanie się na zabieg, którym jest redukcja tkanki tłuszczowej? Czy musimy spełniać jakieś określone wymagania? Na te, jak również i wiele innych pytań, odpowiedzi znajdziecie w naszym poniższym artykule. 

Kriolipoliza – innowacyjna metoda usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej

Jedną z najczęściej stosowanych metod, jeśli chodzi o usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z organizmu, jest kriolipoliza. To zabieg zupełnie bezbolesny. Co więcej, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które borykają się z gromadzącym się nadmiarem tkanki tłuszczowej i nie chcą poddawać się w celu jej usunięcia skomplikowanym zabiegom chirurgicznym. Bardzo ważne jest także to, że kriolipoliza, potocznie nazywana zamrażaniem tkanki tłuszczowej, jest zabiegiem, który w żaden sposób nie jest w stanie uszkodzić naszej skóry. Wykonywana jest przy wykorzystaniu do tego celu specjalnej głowicy o obniżonej temperaturze. To, jak niska temperatura zostanie ustawiona, jest ustalane indywidualnie, jednakże nie powinna ona przekraczać maksymalnie -10 stopni Celsjusza. 

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg kriolipolizy?

Pierwszym i najważniejszym czynnikiem, jeśli chodzi o zabieg kriolipolizy, jest jego skuteczność oraz to, że efekty są widoczne niemalże od razu. Poza tym, regularne powtarzanie tego zabiegu – oczywiście w porozumieniu z kosmetologiem – pozwala trwale pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z naszego ciała a co za tym idzie – zadbać o ładny i zdrowy wygląd. 

Tym samym, nie ma niczego dziwnego w tym, że zainteresowanie zabiegiem, którym jest kriolipoliza jest tak duże – zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. To skuteczna, całkowicie bezpieczna metoda, która pozwala na osiągnięcie wymarzonej sylwetki w bardzo krótkim czasie.